Služby které vám můžeme nabídnout

Úvod / Služby které Vám můžeme nabídnout
Hodinový manžel

Jakýkoliv i drobný problém Vám pomůžeme vyřešit. Díky mnohaletým zkušenostem se na nás můžete obrátit v případech menších rekonstrukcí. Malování, obkládání, spárování a drobné sádrokartonářské práce. Zabýváme se taktéž renovací kuchyní (výměna pracovních desek, baterií, pantů, úchytek) a můžeme Vám nabídnout i služby v podlahářské oblasti. Pokládky koberců, plovoucích podlach, linolea a dalších. V případě nákupu nového nábytku Vám můžeme pomoci s jeho stěhováním a montáží. Samozřejmostí jsou další námi poskytované práce - montáž gárnyží, obložkových zárubní, dveří, věšení polic, zrcadel a nespočet ostatních služeb.

Instalatérství a topenářství

Specializujeme se na veškeré topenářské a instalatérské práce včetně dodávky a montáže veškerého materiálu a příslušenství. Předmět naší činnosti je právě v oblasti voda-topení, odpady a kanalizace. Topení včetně kotlů a kotelen, provádíme výměny a opravy stoupaček a veškeré instalatérské služby. Opravujeme stávající zařízení - opravy odpadů a vodovodních potrubí (olovo, plast, polypropylen PPR, pozink). Kompletujeme vodovodní rozvody v bytech a domech (novostavby i modernizace), tzn. kompletace nových rozvodů a instalace příslušenství - umyvadla, dřezy, baterie, sprchy a zajisté mnoho dalších.

Strojní čištění kanalizací

Provádíme strojní čištění bytových kanalizací od WC, kuchyní, koupelen i pisoárů. Dále nabízíme i frézování kanalizačních stoupaček. Provádíme čištění kanalizačních přípojek, dešťových kanalizací, průmyslových kanalizací. Nonstop havarijní služba čištění kanalizace.
Výkopové a zemní práce

Zemní výkopové práce. Provádíme výkopy pro kanalizační a vodovodní potrubí včetně výkopových prací pro různé inženýrské sítě - elektrické přípojky, plynové přípojky, datové sítě a další. Zhotovujeme výkopy pro čističky odpadních vod, septiky, jímky a filtry. Taktéž provádíme i drobné demoliční práce. Ostatní výkopové práce po dohodě.Zámečnictví

V oblasti zámečnictví se zaměřujeme na veškerou výrobu a opravy zejména z železa, oceli a nerezu. Ohýbáme, stříháme, vrtáme, frézujeme, soustružíme. Zakázky zhotovujeme podle představ zákazníka, odborného návrhu nebo dadaných nákresů. Povrch na přání dokážeme upravit nebo zajistit jeho úpravu žárovým a galvanickým zinkem, práškováním, lakováním. Pro představu uvádíme alespoň základní výčet našich zámečnických služeb: montáž ocelových konstrukcí, výrobky z plechů a železa, mříže, kování, závory, žebříky, regály, zábradlí, schody, stojany, komínové lávky, vrata, branky, ploty, stříšky, reklamní plochy, vývěsní štíty, stavební konstrukce, zpěry, kotevní a spojovací prvky.

Revize kotlů

Provádíme pravidelné revize a kontroly kotlů i krbových kamen na tuhá paliva. Kontroly a revize provádíme u běžně dostupných značek kotlů a krbových kamen na českém trhu. Naše oprávnění provádět revize neustále rozšiřujeme o další. Před objednáním revize Vám rádi sdělíme, zda Váš kotel nebo krbová kamna servisujeme.